טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

The Paz Band

יום חמישי / 09.01.2020 / 20:30 21:30

The Paz Band

להקת The Paz Band הינה הרכב רוקנרול אנרגטי, ייחודי ובולט במעמדו כאחד ההרכבים העסוקים ביותר בסצינת הרוק והאינדי בישראל. הלהקה משלבת בהופעתה אלמנטים של רוקנרול, יחד עם נוכחות בימתית מתפרצת, היוצרים הופעה בלתי נשכחת.

להקת The Paz Band הינה הרכב רוקנרול אנרגטי, ייחודי ובולט במעמדו כאחד ההרכבים העסוקים ביותר בסצינת הרוק והאינדי בישראל. הלהקה משלבת בהופעתה אלמנטים של רוקנרול, יחד עם נוכחות בימתית מתפרצת, היוצרים הופעה בלתי נשכחת. את הלהקה מובילה הזמרת והיוצרת גל דה-פז, שקולה הנדיר והייחודי משמיט לסתות וקוצר שבחים בכל פרויקט בו משתתפת, ואיתה הרכב נגנים מוכשרים; מוטי לייבל – גיטרה, רז בליצבלאו – בס, אור כחלון – תופים, יובל

ברוסילובסקי – קלידים. יחד הם מופיעים בארץ ובחו”ל וזכו להשתתף במגוון פסטיבלים באירופה ביניהם ענקית הפסטיבלים Sziget הנמצאת בהונגריה. כמו כן רשמה הלהקה והסולנית גל דה פז בפרט שיתופי פעולה מרשימים עם אומנים לדוגמת שלום חנוך, פיטר רוט, רוקפור, גיא מזיג ועוד, ובשיתוף פעולה עם ענקית האודיו הבינלאומית Waves לפרסומת לאחד ממוצריהם הדיגיטליים, בו דה-פז עצמה כיכבה כפרזנטורית.

בנחישות והתמדה, יחד עם מוזיקה מדויקת וחזקה, והופעה מרשימה אנרגטית ומרגשת, פורצים The Paz Band את דרכם לתודעה בארץ ובעולם ובשנתיים האחרונות זכו לחמם את הופעותיהם של אמנים בינלאומיים רבים כגון גרג דולי, בת׳ הארט ג׳וס סטון וסדריק ברנסייד. במאי 2017 נבחרו The Paz Band ע״י סטיבן טיילר לחמם את הופעתם של Aerosmith בפארק הירקון, מול קהל אוהד של 60,000 חובבי רוקנרול.

במהלך 2018 החלה הלהקה בסבב הופעות באירופה, ורשמה לעצמה הופעות בפסטיבלים גדולים ברוסיה הונגריה צרפת וגרמניה, כשהגדול ביניהם יתרחש באוגוסט בפסטיבל Sziget ההונגרי ומהגדולים באירופה. בימים אלו הלהקה במגעים עם חברת בוקינג צרפתית וחברת בוקינג גרמנית להמשך בניית הטור האירופאי לקיץ 2019, יחד עם תוכניות לטור בארה”ב גם כן לשנה זו.

בסוף שנת 2018 הוציאה הלהקה את אלבומה השלישי Supply & Demand, שהיווה אבן דרך באופן הכתיבה והסגנון המוזיקלי שיצרו חבריה בעבודתם המשותפת עם מפיקי האלבום. עם אלבום זה מסתובבת הלהקה ברחבי הארץ ובחו”ל, בשלל הופעות ופסטיבלים.

– מופע עמידה –

פתיחת שערים: 20:30תחילת מופע: 21:30


פרטים

תאריך:
יום חמישי / 09.01.2020
זמן:
20:30 21:30

להזמנה טלפונית ותמיכה טכנית
08-8663300
ימים א׳-ה׳ בין השעות 08:30-17:30

חזרה לכל האירועים